Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


Magiczne Mikołajki w rytmie Zumba z Agatą Agą Wyrwas (zdjęcia)

Jeszcze nie tak dawno, członkowie Zumba wraz z MOSiR zorganizowali specjalne wydarzenie charytatywno-taneczne dla Lenki Kacprzyk. Specjalne tańce w rytmie Zumby powróciły jednak już w ostatnią mikołajkową środę.

2023/12/mg-1022-jpg_65732775be572

Mikołajkowa Zumba poprowadzona przez Agatę Agę Wyrwas odbyła się o godz. 18.00 w sali fitness MOSiR przy ul. Trębickiego 10. Zanim jednak rozpoczęto tańce do świątecznych piosenek, z ciemnego korytarza prowadzącego na salę zaczęło wydobywać się pomarańczowe światło świeczek, a przez głośniki zagrała urodzinowa melodia - Państwo Radosław Pskiet, Michał Podbielski oraz Beata i Łukasz Podbielkowscy przygotowali dla swojej koleżanki słodką niespodziankę. Całe zdarzenie zaskoczyło wszystkich obecnych włącznie z samą instruktorką. Szybkie zdmuchnięcie świeczek, gromkie brawa, złożone życzenia i piękny, szczęśliwy uśmiech Pani Agaty zakończyły ten nietypowy, lecz miły wstęp do zajęć.

W zapowiedzi spotkania wspomniano, że świąteczne przebrania, czapki mikołajowe, opaski i inne czerwone akcenty są mile widziane. Wśród tańczących znalazły się więc kombinacje dużych, okrągłych okularów z malutkimi czapkami mikołajowymi, czy też opaski z rogami reniferowymi. Pani Wyrwas miała na głowie przez część tanecznego spotkania puszystą czapkę z ogonem dostającym aż do stóp, który podobnie jak reszta tancerzy, bujał się w rytmie mikołajkowej zumby.

Zremiksowane utwory świąteczne wybrzmiały w przyodzianej w świąteczne dekoracje i światełka sali poprzez mocne głośniki, nadając wydarzeniu zamierzonego nastroju. Pani Agata prowadziła zgromadzonych w tańcu, zachęcając do dynamicznych, pełnych życia ruchów swoim przykładem. Wszyscy tancerze krok po kroku coraz bardziej wczuwali się w rytm świątecznych piosenek i w tym radosnym gronie spędzili resztę swojego mikołajkowego wieczoru.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Magiczne Mikołajki w rytmie Zumba z Agatą Agą Wyrwas (zdjęcia)

1/25
2/25
3/25
4/25
5/25
6/25
7/25
8/25
9/25
10/25
11/25
12/25

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.