Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Rusz się po świętach

Kolejna oddolna, zupełnie spontaniczna akcja Radomira. Święta, święta i po świętach. Dla wielu to odpoczywanie, relaks, ale również jedzenie, biesiadowanie i leniuchowanie. Czas świąteczno-noworoczny to dla wielu osób często odpoczynek daleki od aktywności. Warto pomyśleć o poświątecznej aktywności fizycznej.

2023/12/avanfers-jpg_658c062e30544

Czas odstawić wymówki i wyrobić systematyczne nawyki. - Dlatego właśnie ruszamy z akcją pn. "Rusz się na Kurpiach po świętach". Zapraszamy do aktywności każdego w okresie od 27 do 31 grudnia. Głównym celem projektu jest promocja form zdrowego i aktywnego spędzania czasu, upowszechnianie aktywności fizycznej - mówi Robert Niedzwiecki.

Systematyczna aktywność ruchowa jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na zdrowie. Kształtowanie nawyków czynnego spędzania czasu wolnego oraz zaszczepienie zamiłowania do ruchu procentuje w dalszym życiu.

- Zacznij od tego co lubisz: chodzenie, bieganie, rower, morsowanie, itp. Liczy się każda aktywność na świeżym powietrzu. Sam wyznacz sobie cel: dystans, waga, nowy rekord życiowy i pochwal się na wynikiem z aplikacji na swojej tablicy i w naszej aktywnej grupie. Bądź inspiracją dla tych, którzy nie ruszają się wcale. Nie czekaj na weekend, nowy rok, wakacje. Zacznij już dzisiaj - dodaje.

Szczegóły w wydarzeniu TUTAJ. Grupa dla aktywnych uczestników wyzwania TUTAJ.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.