Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


Organizacyjne spotkanie wolontariatu MOSiR - szansa na nowe doświadczenia i zajrzenie za kulisy pracy obiektu (zdjęcia)

Wczoraj o godz. 17:17 każdy chętny miał szansę na udział w spotkaniu organizacyjnym wolontariatu MOSiR. Odbyło się ono w sekretariacie MOSiR przy ul. Trębickiego 10.

2024/01/mg-3783-jpg_659e80c820382

Jeżeli masz trochę wolnego czasu i chcesz nabyć nowego doświadczenia lub też zobaczyć jak wyglądają wydarzenia sportowe organizowane przez MOSiR od środka, wolontariat jest na to świetną okazją. Jak podaje sam MOSiR, podczas uczestnictwa nauczyć się można m.in.:

- pracy w grupach,

- organizacji,

- motywacji,

- odpowiedzialności,

- dążenia do sukcesów,

- podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności,

- specyfiki poszczególnych dyscyplin sportowych.

Podczas spotkania organizacyjnego, Państwo Dyrektor Michał Kulesza i Oliwia Pęzinska przedstawili mniej więcej cele i pracę wolontariatu. Pokazano także zebranym listę dotychczas zaplanowanych wydarzeń sportowych. Niektóre miały już konkretne daty, pojedyncze już nawet i godziny. Zaznaczono jednak, że dużo może się jeszcze zmienić w ciągu roku i niektóre sprawy są dość płynne. Dla lepszego zarysu przebiegu typowego wydarzenia zorganizowanego przez MOSiR przytoczono również historie kilku poprzednich inicjatyw, przy czym zaznaczono, żeby nie bać się krytyki - warto mówić o tym, co podczas danego wydarzenia wyszło, a co nie, żeby przyszłe wychodziły jak najlepiej. Zapytano również uczestników o ich pomysły na temat możliwych do zorganizowania wydarzeń.


Mimo, że na spotkanie nie mogli przybyć wszyscy którzy się zapowiedzieli, Ci którzy tam byli wykazali się inicjatywą i pomysłowością co do możliwości organizacji i pomocy przy sportowych wydarzeniach na rok 2024. Wypatrujcie tego, co MOSiR dla Was przygotuje w ich oficjalnych środkach przekazu (np. oficjalna strona lub strona Facebook), gdyż zapowiada się dość ciekawie!

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Organizacyjne spotkanie wolontariatu MOSiR - szansa na nowe doświadczenia i zajrzenie za kulisy pracy obiektu (zdjęcia)

1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.