Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


7. Ostrowski Jarmark Wielkanocny za nami!

W niedzielę, 26 marca 2024 roku, odbył się 7. Ostrowski Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie miało miejsce na Placu Bema w Ostrowi Mazowieckiej i przyciągnęło tłumy mieszkańców.

2024/03/unnamed-2-jpg_6602a32a4cdae

Jarmark był wspaniałą okazją do świątecznych zakupów. Na stoiskach można było znaleźć m.in. ręcznie robione palmy, pisanki, babki wielkanocne, wędliny, miody i sery. Nie zabrakło również stoisk z rękodziełem i zabawkami.

Oprócz zakupów, Jarmark był także okazją do spotkań ze znajomymi i rodziną. Na miejscu można było skorzystać z gastronomii i posłuchać muzyki na żywo.

Organizatorzy Jarmarku dziękują wszystkim wystawcom, bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Podziękowania składają również Miastu Ostrów Mazowiecka, Straży Miejskiej w Ostrowi Mazowieckiej, Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej za wsparcie.

7. Ostrowski Jarmark Wielkanocny był prawdziwym sukcesem. Frekwencja dopisała, a atmosfera była wyjątkowa. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję za rok!

Wasze opinie

Zbygniew   21:03, 26.03.2024

Plac Bema? Pierwsze słyszę. Od kiedy funkcjonuje taka nazwa?

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.