Małkińscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego w Zuzeli. Śledztwo ma ustalić, jak doszło do tej tragedii.
W czwartek 7 listopada wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 694 w Zuzeli, doszło do tragicznego wypadku. Wypadek miał miejsce przed godziną 18.00, kiedy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej odebrał dramatyczne zgłoszenie o potrąceniu pieszej.
- Wczoraj przed godz. 18:00 dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze W 694 w Zuzeli. Na miejsce pilnie pojechali policjanci z małkińskiego komisariatu oraz ostrowscy funkcjonariusze z ruchu drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący citroenem 42-latek z powiatu wołomińskiego jadąc w kierunku Nura potrącił 86-letnią mieszkankę powiatu ostrowskiego. Kobieta niestety przechodziła przez jezdnię poza wyznaczonym przejściem, obrażenia były na tyle poważne, że 86-latka zmarła na miejscu - przekazała asp. Marzena Laczkowska.
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora, zabezpieczając wszelkie dowody i ślady, które mogą pomóc w dokładnym wyjaśnieniu przyczyn tej tragedii. Kierowca był trzeźwy, ale dla dodatkowej pewności pobrano od niego krew do analizy na obecność alkoholu i narkotyków. Śledztwo ma wyjaśnić, jak doszło do tego zdarzenia.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.