Policjanci z powiatu ostrowskiego konsekwentnie realizują działania mające na celu zatrzymywanie osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.
W poniedziałek 16 grudnia rano ostrowscy policjanci z pionu prewencji zatrzymali 54-latka z powiatu ostrowskiego. Mężczyzna, skazany przez gorzowski sąd na 2 lata i 9 miesięcy więzienia, został ujęty na terenie miasta.
Tego samego dnia dzielnicowi z Posterunku Policji w Nurze zatrzymali 45-latka z gminy Boguty-Pianki. Poszukiwany przez wołomiński wymiar sprawiedliwości mężczyzna miał odbyć karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Obaj zatrzymani trafili do zakładów karnych.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.