Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Podwójny horror na S8. Aż sześć osób, w tym dzieci, trafiło do szpitala!

Na drodze S8 doszło do dwóch poważnych wypadków w krótkim odstępie czasu, które całkowicie zablokowały trasę w kierunku Białegostoku. 

2025/02/zdarzenie-s8-fot-kpp-ostrowmaz-jpg_67a376bcf2cb2 Fot. KPP Ostrów Mazowiecka

We wtorek 4 lutego późnym popołudniem na drodze ekspresowej S8 w pobliżu miejscowości Przyjmy k. Poręby doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych w krótkim odstępie czasu. Trasa w kierunku Białegostoku została całkowicie zablokowana, a służby ratunkowe przez długi czas walczyły o przywrócenie ruchu. Dramat rozegrał się na oczach zaskoczonych kierowców.

- Po godz. 16:00 dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze S8 w pobliżu Przyjm k. Poręby. Na miejsce zostały skierowane patrole z ruchu drogowego i prewencji. Trzeźwy 41-letni mieszkaniec woj. podlaskiego kierując volkswagenem, uderzył w tył naczepy ciężarówki kierowanej również przez trzeźwego 46-latka z woj. mazowieckiego. Z uwagi na obrażenia do szpitala został przewieziony kierowca volkswagena wraz z 39-letnią pasażerką oraz trójką dzieci w wieku 6 do 11 lat również mieszkańców woj. podlaskiego - poinformowała asp. Marzena Laczkowska.

Gdy na trasie powstał zator spowodowany pierwszym wypadkiem, doszło do kolejnego dramatycznego zdarzenia.

- Kierujący iveco 31-latek z woj. mazowieckiego uderzył w tył citroena, lawety kierowanej przez 27-latkę z woj. mazowieckiego. Następnie laweta uderzyła w toyotę kierowaną przez 50-latkę z powiatu ostrowskiego. Do szpitala został przewieziony kierowca iveco. Kierujący byli trzeźwi, pozostali uczestnicy tego zdarzenia w tym dwójka pasażerów lawety w wieku 20 i 24 lat nie odniosła obrażeń - dodała rzeczniczka prasowa KPP w Ostrowi Mazowieckiej.

Droga ekspresowa S8 w kierunku Białegostoku przez wiele godzin była zablokowana. Ruch odbywał się objazdem przez drogę serwisową.

Dodaj komentarz



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Reklama