Opublikowano

Zderzenie na oblodzonej trasie w Podborzu. Kierowca ukarany mandatem

Rano lód na drodze i zderzenie dwóch aut. Jedna osoba ukarana mandatem. Toyota wpadła w poślizg i uderzyła w Fiata. Na drodze było bardzo śl
Zdjęcie ilustracyjne

Rano lód na drodze i zderzenie dwóch aut. Jedna osoba ukarana mandatem. Toyota wpadła w poślizg i uderzyła w Fiata. Na drodze było bardzo ślisko.

Piątkowy poranek zaskoczył kierowców trudnymi warunkami. Na wielu trasach w regionie pojawiła się gołoledź. Około godziny 8 doszło do niebezpiecznego zdarzenia na drodze między rondem w Podborzu, a ulicą Lubiejewską. Osobowa Toyota wpadła w poślizg i zderzyła się z Fiatem Ducato.

- 53-letni mieszkaniec woj. podlaskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku tego zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w jadącego z naprzeciwka Fiata Ducato, którym kierował 68-latek z powiatu ostrowskiego - przekazała asp. Marzena Laczkowska. 

Zdarzenie miało miejsce 6 lutego w godzinach porannych. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca Toyoty został ukarany mandatem karnym.

Policja apeluje do kierowców o ostrożność. Gołoledź utrzymuje się na wielu lokalnych odcinkach dróg. Nawet krótka trasa może zakończyć się stłuczką, jeśli nie zachowamy odpowiedniej prędkości i rozwagi.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz