Opublikowano

Samochód roztrzaskał się o drzewo. Trzy osoby zginęły - nie miały zapiętych pasów (wideo)

Trzy osoby nie żyją po wypadku na drodze między miejscowościami Przejęsław i Świętoszów na Dolnym Śląsku. Samochód osobowy wypadł z dr

Trzy osoby nie żyją po wypadku na drodze między miejscowościami Przejęsław i Świętoszów na Dolnym Śląsku. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Trzech mężczyzn zginęło na miejscu.

- Między miejscowościami Przejęsław i Świętoszów samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby wypadły na zewnątrz przez szyby. Osoby te nie miały zapiętych pasów, na co wskazuje stan pojazdu. Jest to prosty odcinek drogi w lesie, trwają tu prace remontowe i jest ograniczenie prędkości. Droga jest w złym stanie technicznym, pobocza są miękkie, ale dojeżdżając do tego miejsca widać znaki ostrzegawcze - poinformował Piotr Pilarczyk ze straży pożarnej w Bolesławcu.

źródło: x-news.pl

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz