Opublikowano

Ojciec z 6-letnim synem jechali na rowerach ekspresówką. Sprawa trafi do sądu (wideo)

Ojciec wraz z 6-letnim synem jechali rowerami drogą ekspresową. O zdarzeniu policję poinformowali świadkowie. Gdy zwrócili rowerzyście uwagę

Ojciec wraz z 6-letnim synem jechali rowerami drogą ekspresową. O zdarzeniu policję poinformowali świadkowie. Gdy zwrócili rowerzyście uwagę, że jego zachowanie jest niewłaściwe, ten zaczął uciekać.

Dzięki informacjom od świadków, którzy śledzili mężczyznę, udało się go zatrzymać. Teraz odpowie przed sądem za narażenia życia dziecka.

- Dopiero okazanie mu zdjęć świadków sprawiło, że się przyznał. Tłumaczył, że nie zna tych terenów i chciał skrócić sobie drogę na plac zabaw, dlatego wybrał drogę ekspresową - poinformowała Elwira Juras, z policji w Bielsku-Białej.

źródło: x-news.pl

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz