Opublikowano

Kierował ciągnikiem mając promil alkoholu w organizmie! Policjanci zatrzmali mężczyźnie prawo jazdy

47-letni mężczyzna kierował ciągnikiem w stanie nietrzeźwości, o zajściu została poinformowana policja. Do zdarzenia doszło w Kalinowie
[
Zdjęcie ilustracyjne

47-letni mężczyzna kierował ciągnikiem w stanie nietrzeźwości, o zajściu została poinformowana policja. Do zdarzenia doszło w Kalinowie

Do zdarzenia doszło w sobotę 4 września w Kalinowie, dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierowcy ciągnika, który może znajdować się w stanie nietrzeźwości. Policjanci po dotarciu na miejsce zdarzenia potwierdzili, że 47-letni kierowca ciągnika miał promil alkoholu w organizmie.

- Nieodpowiedzialni kierowcy wkrótce odpowiedzą przed Sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości co jest przestępstwem zagrożonym karą nawet do 2 lat pozbawienia wolności.Ponad to Sąd obligatoryjnie orzeka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów albo pojazdów określonego rodzaju na okres nie krótszy niż 3 lata oraz orzeka świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości od 5 tys. złotych do 60 tys. złotych. - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

💬 Komentarze (1)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (1)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz