Opublikowano

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Jadwiga Szydlik, lat 86, zamieszkała w Sulęcinie Szlacheckim. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Jadwiga Szydlik, lat 86, zamieszkała w Sulęcinie Szlacheckim. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Warchalskiego 8 do kościoła pw. Św. Anny w Jelonkach odbędzie się 8 września o godz. 14.30.

Janina Sławkowska, lat 82, zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Warchalskiego 8 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 7 września o godz. 14.00.

Barbara Kopańska, lat 88, zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Kościuszki 16 do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbyło się 6 września o godz. 14.00.

Janusz Rydzewski, lat 55, zamieszkały w Nieskórzu. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w kościele pw. Opatrzności Bożej 7 września o godz. 10.00.

Andrzej Rembowski, lat 62, zamieszkały w Rogóźni. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Kościuszki 16 do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbędzie się 8 września o godz. 14.00.

Sylwia Piotrowska, lat 49, zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Warchalskiego 8 do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbędzie się 9 września o godz. 14.00.

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby.

Kontakt: .

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz