Opublikowano

Wójt Gminy Andrzejewo z absolutorium za rok 2022 (zdjęcia)

W piątek 28 czerwca odbyła się XL Sesja Rady Gminy Andrzejewo, podczas której radni udzielili wotum zaufania i absolutorium Wójtowi Gminy Andr
Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

W piątek 28 czerwca odbyła się XL Sesja Rady Gminy Andrzejewo, podczas której radni udzielili wotum zaufania i absolutorium Wójtowi Gminy Andrzejewo z tytułu wykonania budżetu za rok 2022. 

W sesji udział wzięli sołtysi z gminy Andrzejewo, Dyrektorzy Szkół Podstawowych Gminy Andrzejewo, kierownik GOPS w Andrzejewie oraz
Kierownik Biblioteki Publicznej Gminy Andrzejewo. Sesja rozpoczęła się debatą nad Raportem o stanie Gminy Andrzejewo za rok 2022 oraz
omówieniem wykonania budżetu gminy za 2022 rok.

- Rada Gminy Andrzejewo udzieliła jednogłośnie wotum zaufania i udzieliła absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za 2022 rok Wójtowi Gminy Andrzejewo Pani Beacie Ponichtera. Symboliczne bukiety kwiatów zostały złożone na ręce Wójt Gminy Andrzejewo przez Radnych na czele z przewodniczącą Rady Gminy Justyną Kazimierczuk oraz przez Dyrektorów Szkół Podstawowych Gminy Andrzejewo. Był to miły akcent zakańczający i podsumowujący sesję - czytamy w relacji.
Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz