Mieszkanka powiatu ostrowskiego była poszukiwana aż siedmioma nakazami wydanymi przez miejscowy sąd. Do aresztu została doprowadzona przez małkińskich funkcjonariuszy.
- Małkińscy policjanci otrzymali w czwartek do zrealizowania aż 7 nakazów doprowadzenia na 38-letnią mieszkankę powiatu ostrowskiego. Kobieta została zatrzymana na terenie gminy Małkinia Górna. 38-latka była poszukiwana przez miejscowy sąd z uwagi na wyrok w wymiarze 175 dni zastępczej kary aresztu - informuje asp. Marzena Laczkowska, Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.
Po przewiezieniu 38 - latki do ostrowskiej komendy i przygotowaniu niezbędnej dokumentacji kobieta została przewieziona do aresztu śledczego.

💬 Komentarze (0)