Opublikowano

Odebrano wyremontowaną świetlicę w Przeździecko-Jachy (zdjęcia)

18 października 2023 roku odbył się oficjalny odbiór budynku świetlicy w miejscowości Przeździecko-Jachy. Inwestycja dotyczyła zadania pn.
Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

18 października 2023 roku odbył się oficjalny odbiór budynku świetlicy w miejscowości Przeździecko-Jachy. Inwestycja dotyczyła zadania pn. "Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Przeździecko-Jachy".

Koszt inwestycji wyniósł 188 167,86 zł, z czego pomoc finansowa ze środków własnych budżetu Województwa Mazowieckiego, w ramach programu wsparcia Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2023, wyniosła 150 000,00 zł.

Prace objęły roboty budowlane wewnątrz i na zewnątrz budynku. Były to m.in.:

- roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,

- wymiana pokrycia dachowego,

- wymiana przyłącza energetycznego,

- wymiana stolarki okiennej.

W wyniku przeprowadzonych prac świetlica zyskała nowy wygląd i stała się bardziej funkcjonalna. 

Modernizacja świetlicy jest ważną inwestycją dla społeczności lokalnej. Świetlica jest miejscem, w którym mieszkańcy mogą się spotykać, organizować różnego rodzaju imprezy i uroczystości. Dzięki przeprowadzonym pracom będzie ona jeszcze bardziej funkcjonalna i atrakcyjna dla mieszkańców.

Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz