Zwierzę leśne nagle wbiegło na drogę, a samochód osobowy z dużą siłą uderzył w nie na prostym odcinku trasy. Ucierpiały dwie osoby.
Do kolizji doszło na drodze wojewódzkiej nr 694, na odcinku pomiędzy Brokiem a Porębą. Zwierzę leśne nagle pojawiło się na jezdni. Kierowca osobówki nie zdołał wyhamować. Doszło do zderzenia, które spowodowało uszkodzenia pojazdu i obrażenia u pasażerów.
Służby ratunkowe zostały zaalarmowane w niedzielę 19 października 2025 roku o godzinie 17.48. Na miejsce skierowano strażaków z PSP Ostrów Mazowiecka oraz OSP Brok. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym.
Dwie ranne osoby zostały przekazane zespołom ratownictwa medycznego. Na miejscu pracowały również dwa zespoły ZRM oraz patrol policji, który wyjaśniał szczegóły zdarzenia.

💬 Komentarze (7)