17 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej w Brudkach Starych odbyła się coroczna choinka szkolna, która stała się świętem całej społeczności szkolnej. W tym wyjątkowym dniu uczniowie, rodzice i nauczyciele wspólnie celebrowali nadchodzące święta, a głównym punktem programu był spektakl inspirowany „Małym Księciem”.
Przedstawienie zostało przygotowane przez nauczycieli i rodziców, pod kierunkiem pani Aliny Skłodowskiej. Spektakl miał szczególne znaczenie, ponieważ stanowił symboliczne zakończenie kariery zawodowej pani Aliny, która po wielu latach pracy przeszła na zasłużoną emeryturę. To był piękny moment, by podziękować jej za wieloletnią pracę na rzecz szkoły i wychowanie kolejnych pokoleń uczniów. Choinka szkolna to tradycyjne wydarzenie, które co roku jednoczy całą społeczność.
Dzięki zaangażowaniu rodziców, nauczycieli i uczniów, wydarzenie ma niepowtarzalny charakter, pełen radości i wzruszeń. Spektakl po raz kolejny udowodnił, że wspólne działania mogą przynieść niezapomniane chwile.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.