Od lat ukrywał się przed policją, podejrzewali go o posiadanie narkotyków. Gdy go namierzyli, do akcji wkroczyli antyterroryści. Poszukiwany listami gończymi został zatrzymany, a w jego domu znaleziono marihuanę, amfetaminę i broń.
Za Piotrem W. sąd w Wieliczce wystawił cztery listy gończe. Ścigano go m.in. za kradzież z włamaniem i przestępstwa narkotykowe. Mężczyzny poszukiwali policjanci z CBŚP w Krakowie z funkcjonariuszami z Wieliczki. W końcu udało im się ustalić, gdzie W. się ukrywa.
Do zatrzymania mężczyzny służby skrupulatnie się przygotowały: w akcję zaangażowano krakowskich antyterrorystów. Funkcjonariusze wkroczyli na posesję 30-latka, a gdy udało się go zatrzymać, rozpoczęli przeszukanie.
Znaleźli prawie 1,3 kg marihuany, niemal 400 gramów amfetaminy, 4 rewolwery, 2 pistolety, 29 sztuk amunicji oraz przyrządy służące do porcjowania narkotyków i urządzenia do uprawy konopi. W. usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, w celu wprowadzenia ich do obrotu i posiadania broni bez zezwolenia.
Sąd zdecydował, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Tymczasem śledczy sprawdzają, skąd mężczyzna wziął broń. Oprócz odbycia zaległej kary grozi mu jeszcze 12 lat więzienia.
źródło: x-news.pl
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.