Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Skrzynka skarg: potężny bałagan na ostrowskim cmentarzu

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
W środę 1 listopada odwiedziłem ostrowski cmentarz parafialny. Byłem z rodziną i dawno się tak nie zawstydziłem. Tysiące ludzi na cmentarzu, a przy śmietniku potężny bałagan.

cmentarz_balagan_06_12_17

Widać było, że ktoś nawet wywoził kontenery, ale obsługa nie pokusiła się by posprzątać to, co było rozrzucone wokoło kontenerów.

Dodatkowo ustawiono zaledwie cztery toalety, których czystość pozostawiała wiele do życzenia. Czy nie można było nieco bardziej zadbać o czystość tego miejsca?

Druga rzecz, to parkowanie. To coroczna droga przez mękę. Miasto sprzedaje kolejne działki w okolicy Lubiejewskiej, a może warto pomyśleć o przeznaczeniu jakiegoś terenu pod parkingi?


Dodaj komentarz

Wasze opinie

Lai222   20:43, 06.12.2017
Ten bałagan to świadczy o ludziach,którzy nie potrafią donieść śmieci do pojemnika.Ja widziałam,że cały czas było na bieżąco sprzątane pomimo tego,że był to dzień świąteczny.W ubikacji byłam, nie było tak źle jak tu ktoś opisuje.A z parkowaniem wszędzie są problemy,nie tylko w Ostrowi.Myślę,że ta skarżąca się osoba powinna przed świętami sprawdzić jaki ma porządek w swoim najbliższym otoczeniu.

ostrowianin   21:58, 06.12.2017
porządek na cmentarzu jest okey,a zdjęcie zrobiono dość dawno

Jolanta   22:56, 06.12.2017
Bałagan to tylko zasługa ludzi ktorzy nie umieją trafić do śmietnika. Tego dnia sama widziałam obsługę ktora sprzątała choc tez napweno chcieli odwiedzić groby swoich bliskich. Toalety to natoniast super pomysł dużo lepszy niż stara obskurna. Ogólnie ostatnio bardzo dużo dzieje się na cmentarzu same plusy jak dla mnie.

ergon   22:59, 06.12.2017
Co jak co ale ostatnio na cmentarzu jest bardzo duży początek , zgadzam się że dużo się ostatnio zmieniło. Organizacja Święta zmarłych także dużo lepsza niż w latach poprzednich.

Mati   08:34, 08.12.2017
Rzadko jestem na cmentarzu, ale widze jak są zapełnione, więc ludzie wyrzucaja obok, lub po prostu tych kontenerow jest za malo.