Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiara i religia


Laboratiorium wiary w ostrowskim kościele

Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na laboratorium wiary, cykl dziesięciu spotkań, które będą czasem badania wyznania.

wnmp_20102017

Pierwsze spotkanie w środę 14 marca w kościele pw. WNMP o godz. 19.00.

- Kim jestem dla Boga? Czy Bóg naprawdę istnieje? Jaki jest sens wiary? Dlaczego tyle zła na świecie? Jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na te pytania zapraszamy na laboratorium wiary - zachęcają do wzięcia udziału w spotkaniach organizatorzy.

Cykl dziesięciu spotkań - 10 kolejnych śród - rozpocznie się 14 marca. Jest to dobra okazja dla wszystkich poszukujących, którzy pragną poznać jak bardzo Bóg pragnie być obecny i działać w ich życiu oraz dla tych będących już w kościele, jako czas zgłębiania i nowego spojrzenia na Boga, kościół, samego siebie i rzeczywistość która nas otacza. Wszystko poprzez śpiewa, katechezę ewangelizacyjną, multimedia i świadectwo drugiego człowieka.

Organizatorzy zapraszają wszystkich powyżej 16 roku życia. Wstęp wolny.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies