Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


"Czuliśmy się jak na polu bitwy". Pociski ze strzelnicy uderzyły w pobliską wioskę

Pociski trafiały w ściany ich domów, dachy i ogrodzenia. Mieszkańcy wsi Opatówko w województwie wielkopolskim przeżyli chwile grozy, gdy nad ich głowami zaczęły przelatywać kule, wystrzelone, z oddalonej o 1,5 km strzelnicy.

- Nie do wiary, że coś takiego mogło mieć miejsce. Jak emocje opadły, to człowiek zdał sobie sprawę, że był jak na polu walki - powiedział Zbigniew Olejniczak, mieszkaniec Opatówka.

- Uciekaliśmy szybko za dom, bo nie wiedzieliśmy po prostu co się dzieje, pocisków było naprawdę sporo. Tutaj z tyłu widzimy staw, na którym było widać też pociski, które wpadają do stawu - relacjonowała Marta Owczarzak-Borczuch, mieszkanka wsi.

Policjant Andrzej Borowiak, poinformował, że zostanie zbadane dlaczego doszło do tego incydentu - co spowodowało, że kule wydostały się na zewnątrz, mimo tego, że strzelnica posiada odpowiednie zabezpieczenia.

źródło: x-news.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies