Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Znaleźli szczątki mężczyzny. Śledczy pracują nad rozwikłaniem tajemnicy sprzed 20 lat (wideo)

Policjanci z Olsztynka odkryli zakopany w lesie szkielet człowieka. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że najprawdopodobniej jest to mężczyzna, po którym ślad zaginął ponad 20 lat temu.

2018/07/tajemnica-jpg_5b45ad18b6e34

Aby to potwierdzić, niezbędne są wyniki specjalistycznych badań, którym poddany został szkielet.

- Wszystko zaczęło się w kwietniu 2018 roku na terenie gminy Stawiguda. W jednym z domów zamieszkiwanych przez dwie rodziny doszło do pożaru, podczas którego życie straciło dwóch mężczyzn. Jednak w trakcie śledztwa policjanci zwrócili uwagę na pewne fakty niezwiązane z pożarem, a z zagadkowym zniknięciem mężczyzny, który ponad 20 lat temu mieszkał w części spalonego domu - wyjaśniła Izabela Kołpakowska z olsztyńskiej policji.

Daniel Brodowski z Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe poinformował, że dotąd nikomu nie postawiono zarzutów. Wszystkie osoby, które dotychczas przesłuchano, zeznawały w charakterze świadka.

źródło: x-news.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies