Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Skrzynka skarg: czy w starostwie piją alkohol?

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Co jakiś czas zdarza mi się załatwiać sprawy w Starostwie Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej. Kilka razy wyczułem w budynku silną woń alkoholu.

2018/06/budynek-starostwo-jpg_5b17a7ea83e01

Czy jest to przypadek i ten zapach jest dziełem interesantów, czy to jednak pracownicy są lekkomyślni i popijają w pracy?

Od redakcji:
Jak się dowiedzieliśmy w poniedziałek 9 lipca po godz. 13.00 policjanci sprawdzili stan trzeźwości pracowników jednego z wydziałów ostrowskiego starostwa. O komentarz poprosiliśmy rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

- Dyżurny naszej komendy otrzymał w poniedziałek 9 lipca po godz. 13.00 zgłoszenie z prośbą o sprawdzenie stanu trzeźwości pracowników jednego z wydziałów ostrowskiego starostwa. Policjanci przebadali pięciu pracowników. Osoby były trzeźwe - wyjaśnia st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy KPP w Ostrowi Mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies