Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Złapała stopa, chciała płacić amfetaminą. Nie wiedziała, że wsiadła do nieoznakowanego radiowozu (wideo)

Policjanci w cywilu patrolujący nocą centrum Jaworzna zauważyli kobietę, która próbowała zatrzymywać samochody na stopa. Gdy się przy niej zatrzymali, okazało się, że 20-latka próbowała dostać się do Krakowa. Gdy policjanci odmówili, zaproponowała, że zapłaci im amfetaminą. Nie wiedziała, że wsiadła do nieoznakowanego radiowozu.

2018/09/nieoznakowany-pojazd-auto-jpg_5b9a05120d3da

- Gdy usłyszała, że to niemożliwe, wyciągnęła z kieszeni woreczek z białym proszkiem i próbowała poczęstować policjantów. Zaproponowała, że w ten sposób zapłaci za kurs - mówi Tomasz Obarski, rzecznik policji w Jaworznie. W odpowiedzi policjanci pokazali kobiecie swoje legitymacje służbowe i zatrzymali ją.

Po przebadaniu białego proszku okazało się, że to amfetamina. Krakowianka miała przy sobie 40 dilerskich działek. Usłyszała zarzut posiadania narkotyków i przyznała się do winy. Odpowie za to przed sądem, grożą jej trzy lata więzienia, ale dochodzenie jeszcze się nie zakończyło. Policja śląska z pomocą małopolskiej sprawdzają, czym zajmowała się autostopowiczka.

źródło: x-news.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies