Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Kiedyś stracił prawo jazdy, dziś odpowiada za egzaminowanie kierowców w Białymstoku

Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku z problemami. Poprzedni dyrektor Maciej Kudrycki ustąpił po dwóch tygodniach, gdy okazało się, że był kiedyś karany za przemyt papierosów. Nowy Przemysław Sarosiek w przeszłości za przewinienia drogowe stracił prawo jazdy i musiał zdawać ponownie egzamin.

źródło: x-news

"Nie, nie jestem dumny" – napisał w mediach społecznościowych Sarosiek. Dodał, że spłacił także wszystkie mandaty, którymi został ukarany.

Sytuację skomentował Michał Freino, poprzednik Sarośka i Kudryckiego, który został odwołany przez zarząd województwa podlaskiego w grudniu 2018 roku.

- Jest mi po prostu bardzo przykro, że instytucja, którą kierowałem przez ponad cztery lata jest wystawiana na pośmiewisko i to nie tylko lokalnie, ale w całej Polsce – powiedział Michał Freino.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies