Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


B. Szydło: "Piątka Kaczyńskiego" pochłonie 30 do 40 miliardów złotych (wideo)

Wicepremier Beata Szydło poinformowała na konferencji prasowej, że koszt obietnic Prawa i Sprawiedliwości, zwanych "piątką Kaczyńskiego", w 2019 roku wyniesie około 20 miliardów złotych.

2019/03/beata-szydlo-jpg_5c87b445f2f75

- Pieniądze na te wszystkie projekty, które zostały ogłoszone jako "piątka Kaczyńskiego", nowa "piątka", nowa arena programowa, są zabezpieczone - zapewniła wicepremier Beata Szydło.

- To są projekty, które w tym roku pochłoną około 20 miliardów złotych, natomiast w roku kolejnym to będą dodatkowe miliardy, 10 do 20. Czyli 30 do 40 miliardów złotych - dodała.

Odnosząc się do różnicy między PiS a opozycją, Szydło stwierdziła, że "my dajemy pieniądze Polakom, oni mówią, że dla Polaków pieniędzy nie ma".

Podczas konferencji prasowej zaprezentowano film z wypowiedziami polityków opozycji z różnych programów publicystycznych, którzy krytykowali propozycje prospołeczne obecnego rządu.

źródło: x-news.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies