Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Wyszedł z więzienia, zaczął odwiedzać szkoły. "Usłyszał zarzuty za czyny o charakterze seksualnym" (wideo)

Był skazany za usiłowanie gwałtu. Pierwsze kroki po wyjściu z więzienia skierował do... szkoły podstawowej. Policjanci zatrzymali go na boisku. 30-latek usłyszał trzy zarzuty za przestępstwa o charakterze seksualnym.

2019/03/dzieci-buty-nogi-jpg_5c8a500f039b3

Zbigniew W. na początku marca opuścił więzienie, gdzie od dziewięciu lat odbywał karę m.in. za usiłowanie gwałtu. Mężczyzna od kilku dni kręcił się w pobliżu szkół podstawowych w Pile. Był między innymi w placówkach nr 1 i nr 5. Pracownicy szkół poinformowali o sytuacji policję.

- Tak się złożyło, że wszedł pan. Zbieg okoliczności był taki, że jak dzieci powiedziały wuefistce, że wszedł pan, ta powiedziała że wie, ponieważ tego dnia mieli przyjść panowie, którzy wymieniali oświetlenie - relacjonuje zdarzenie Dorota Gulińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Pile.

Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę. 30-latek złożył wyjaśnienia. Usłyszał trzy zarzuty.

- Wszystkie dotyczą przestępstw o charakterze seksualnym - poinformowała prokurator Magdalena Roman.

źródło: x-news.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies