Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Skrzynka skarg: brudny staw miejski (zdjęcia)

Skrzynka skarg, pytań, pochwał i pomysłów:
Będąc na spacerze przy ostrowskim stawie zauważyłem masę śmieci w wodzie oraz wokół. Dodatkowo ławki w naszym lokalnym "parku" są zniszczone.

2019/04/smieci-staw-miejski-jpg_5ca45db95bcf0

Jak nie ma się kto tym zajmować to może lepiej ten staw zasypać i problem zniknie.

Odpowiada wydział rozwoju gospodarczego ostrowskiego urzędu miasta:
Odpowiadając na pytanie czytelnika wyjaśniamy, że utrzymanie w czystości terenu wokół stawu, jak i wody w stawie prowadzi co roku podmiot wyłoniony w drodze przetargu. 1 kwietnia br. został rozstrzygnięty trzeci przetarg na wybór wykonawcy. Do czasu podpisania umowy z wykonawcą teren ten jest sukcesywnie oczyszczany ze śmieci przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej oraz pracowników urzędu miasta. Tymczasem pomimo ustawionych koszy na śmieci i ich regularnego opróżniania odpady wrzucane są przez mieszkańców miasta do stawu. Niszczone są również ławki parkowe. Zwracamy uwagę, że wspólnym interesem wszystkich mieszkańców jest dbanie o czystość i porządek przestrzeni publicznej.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja