Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Zespoły folklorystyczne i maraton zumby w Wąsewie (zdjęcia, wideo)

Występy zespołów folklorystycznych i maraton zumby uświetniły tydzień bibliotek w Wąsewie. Dodatkowymi atrakcjami były stoisko Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz happening czytelniczy "Książka w naszym życiu".

2019/05/tydzien-bibliotek-wasewo-jpg_5cdbd4f68e155

Nie zabrakło zabaw dla dzieci, całych rodzin i podsumowania konkursów "Czytelnik Roku 2018" i "Czytająca Rodzina 2018".

Uczestnicy wydarzenia mogli podziwiać występy zespołów folklorystycznych tj. Folklorni Ansambl "Dukati" z Serbii, Zespół Tańców Bałkańskich "Kolo" z Bielska-Białej, Uczelniany Zespół Góralski "Młode Podhale" z Nowego Targu oraz Zespół Pieśni i Tańca "BezWianka" z Ostrowi Mazowieckiej.

Na zakończenie hala GCSiR w Wąsewie zamieniła się w arenę tańca. Wszyscy chętni uczestnicy wzięli udział w maratonie zumby.

Organizatorem wydarzenia, które odbyło się w niedzielę 12 maja w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji była Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies