Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Remont widmo na ul. Królowej Bony? Wyjaśniamy

Od poniedziałku ulica Królowej Bony w Ostrowi Mazowieckiej jest rozkopana. O sytuacji poinformował nas czytelnik Krzysztof, który w przesłanej fotografii pokazuje sytuację jaka panuje na wspomnianej ulicy.

2019/07/rozkopana-ul-krolowej-bony-jpg_5d26fc279a93bFot. czytelnik

Dlaczego na miejscu prac nie było żadnego pracownika? Zapytaliśmy o to kierownika robót Sebastiana Biedrzyckiego z Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej.

- Pracujemy od godz. 7.00 do 15.00, około godz. 10.00 pracownicy mają przerwę śniadaniową. Każdego dnia jak kończymy prace, droga jest zasypywana i zagęszczana, ruch jest puszczany i każdy mieszkaniec może bez problemów przejeżdżać - powiedział w rozmowie z naszym portalem Sebastian Biedrzycki.

Jak udało nam się ustalić Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej robi sieć kanalizacji sanitarnej do trzech budynków przy ulicy Jagiellońskiej. Prace wykonywane są na ul. Królowej Bony, bo właśnie tam kończy się kanalizacja.

Jak poinformował nas kierownik robót, utrudnienia w ruchu w godz. 7.00-15.00 potrwają jeszcze około dwóch tygodni.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja