Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Nie żyje 3-letnie dziecko. Zarzuty dla matki dziecka i jej partnera

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 3-letniego chłopca w jednym z mieszkań przy al. Chopina. Nieoficjalnie wiadomo, że chłopiec mógł zostać pobity. Zatrzymane zostały dwie osoby - matka dziecka i jej konkubent.

2019/08/mieszkaniec-wloclawek-jpg_5d42d36d1d1ad

- Konkubent został przesłuchany, zostały mu wczoraj postawione wstępne zarzuty. Dotyczą one znęcania się nad dzieckiem oraz spowodowania obrażeń, które skutkowały śmiercią dziecka - powiedziała Anita Szefler-Ciupińska z policji we Włocławku.

Sąsiedzi podkreślają, że już wcześniej istniały przesłanki, że w rodzinie może źle się dziać.

- Młodzi i nieodpowiedzialni. Chyba nadużywali alkoholu, dzieci małe, psy. Także tam nie za bardzo chyba - powiedziała sąsiadka.

- Praktycznie od samego początku były z nimi problemy, ja oczywiście zgłaszałem tę sprawę, bo żal mi było tego dziecka. To już pytanie do instytucji, które się tym zajmują. W zasadzie tylko my i jeden z sąsiadów działaliśmy w tej sprawie. Większość sąsiadów stwierdziła, że "nie chcą mieć powybijanych szyb w oknach", więc nie będą z tym nic robić - dodał inny sąsiad.

źródło: x-news.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies