Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Prostyń: Dzień Babci i Dziadka w Klubie Seniora

W prostyńskim Klubie Seniora uroczyście świętowano Dzień Babci i Dziadka. Wydarzenie to jednocześnie zapoczątkowało działalność tej placówki. Przed zebranymi wystąpiły przedszkolaki i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II z miejscowości Prostyń.

2020/01/dzien-babcia-dziadek-prostyn-jpg_5e32adaf7875c Fot. Urząd Gminy w Małkini Górnej

W spotkaniu udział wzięli: Bożena Kordek - wójt gminy Małkinia Górna, Katarzyna Sobieska - kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Małkini Górnej, Magdalena Wujek - opiekun Klubu Seniora oraz seniorzy z gminy Małkinia Górna.

Uroczystość rozpoczęła się od występu przedszkolaków oraz uczniów prostyńskiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II pod opieką Ewy Roguskiej, Katarzyny Maleńkiej oraz Elżbiety Roskosz. Dzieci swoimi występami sprawiły obecnym dziadkom i babciom wiele radości.

Na zakończenie Bożena Kordek, wójt gminy Małkinia Górna, podziękowała za piękną część artystyczną. Złożyła babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, miłości i szacunku bliskich.

Dzień Babci i Dziadka w Klubie Seniora w miejscowości Prostyń odbył się w piątek 24 stycznia br. Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie na stronie Urzędu Gminy w Małkini Górnej.