Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


"Nałogi - droga donikąd". Koncert profilaktyczny w Małkini Górnej

W małkińskiej "dwójce" odbędzie się koncert profilaktyczny pn. "Nałogi - droga donikąd". W programie zaplanowano m.in. ogłoszenie wyników konkursu profilaktycznego pt. "Żyję zdrowo - bo nie ulegam nałogom" oraz koncert zespołu Jacek Dewódzki Band.

2020/02/nalog-papieros-jpg_5e3a7e3d25483

"Nałogi - droga donikąd" jest spotkaniem słowno-muzycznym w ramach programu profilaktyki uzależnień. Opowieści, dialog z młodzieżą i muzyka, sprawia że program w niekonwencjonalny i przystępny sposób, dotyka zagadnień, które z każdym dniem staje się coraz większym problemem młodych ludzi.

Koncert poprowadzi Jacek Dewódzki - drugi wokalista legendarnego zespołu Dżem, kompozytor, gitarzysta, autor tekstów z wykształcenia natomiast pedagog, wraz zespołem postara pokazać się zgubny wpływ używek. Program wydarzenia zawiera również ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w  konkursie profilaktycznym pn. "Żyję zdrowo - bo nie ulegam nałogom" oraz wręczenie dyplomów wolontariuszom, którzy wzięli udział w Świątecznej Zbiórce Żywności.

Koncert profilaktyczny pn. "Nałogi - droga donikąd" organizowany jest przez Urząd Gminy w Małkini Górnej i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkinia Górnej. Wydarzenie odbędzie się w piątek 7 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej.