Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Hanna Nowak z domu Mroczkowska zamieszkała przy ulicy Lubiejewskiej, lat 56, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek 9 marca w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowi Mazowieckiej o godz. 10.00.

2018/07/cmentarz-krzyz-jpg_5b57a18a2d859

Regina Sienkiewicz zamieszkała przy ulicy Widnichowskiej, lat 69, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 10 marca w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowi Mazowieckiej o godz. 14.00.

Krzysztof Sasinowski zamieszkały przy ulicy Baczyńskiego, lat 69, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek 9 marca w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowi Mazowieckiej o godz. 14.00.

Józef Rybicki zamieszkały w Dudach (gm. Ostrów Mazowiecka), lat 90, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek 9 marca w kościele pod wezwaniem Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej o godz. 10.00.

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .