Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Tani Sylwester w Zakopanem- jak zorganizować?

Nie masz planów na Sylwester 2020? Zastanawiasz się, jak go spędzić? Szukasz pomysłów? Miejsca? Gdzie się wybrać? Co robić? Jak zaskoczyć rodzinę? Na co się zdecydować, by dogodzić wszystkim?

2020/10/sylwester-zakopane-jpg_5f7abe58cabe2

Jak zima, Sylwester i święta, to nie może być inaczej jak Zakopane. Polska zimowa stolica to jedno z tych miejsc na mapie naszego kraju, gdzie zimą w ostatnich sezonach jest śnieg, a w innych regionach szaro i buro. Sylwester w Zakopanym to magiczna sceneria i niezwykły czas. I wcale nie musi być drogo, a smacznie, atrakcyjnie i po góralsku. Jak wybrać ofertę sylwestrową w Zakopanem?

Nie czekaj na ostatnią chwilę


Zakopane rocznie przyciąga tłumy turystów, a okres świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra to dla górali intensywny czas. Bo gdzie lepiej jechać na święta, jak nie w nasze najwyższe góry. Dlatego, jeśli masz w planach wyjazd w tym okresie, już teraz szukaj noclegów, bo później może się okazać, że wybór jest niewielki. Podobnie, jeśli chodzi o poszukiwanie pomysłów na Sylwestra. Zainteresowanie atrakcjami w tym dniu jest duże.

Kulig plus góralska biesiada- duet na Sylwester 2020 idealny


Czy można chcieć coś więcej? Z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi na wspólnej przejażdżce, w Dolinie Chochołowskiej, Kościelisku bądź na Gubałówce. Godzinna przejażdżka przeniesie Was do innego świata. A później najlepsza kapela w Zakopanem będzie grała tylko dla uczestników. Poza tym poczęstunek pod postacią swojskiego jadła, domowej kiełbasy, smalczyku, bigosu i innych rarytasów. To na tej biesiadzie posmakujesz chleba wypiekanego w tradycyjny sposób. Szczegółowy przebieg kuligu sylwestrowego sprawdzisz na stronie oficjalnego zakopiańskiego organizatora kuligów: https://www.kuligi.pl. Z pewnością trafisz na tańsze oferty, ale czy ktoś za 50 zł bądź nawet za 100 zł jest w stanie przygotować góralską biesiadę i atrakcyjną przejażdżkę saniami? Kupując bilet na ulicy bądź online z nieznanych źródeł, dużo ryzykujesz.

Ile kosztuje sylwestrowy kulig?


Koszt kuligu w Sylwestra to około 200 zł za osobę, standardowo w inne dni jest to około 180 zł za osobę. Nie jest więc to duża różnica pomiędzy zwykłym a niezwykłym dniem w roku. Kulig w okresie świątecznym to podobne stawki, z reszta ceny za różne pakiety sprawdzisz na stronie: https://www.kuligi.pl/oferta/. Do wyboru jest bardzo dużo opcji: od prywatnych przejażdżek saniami, przez kuligi panoramiczne po wielkie góralskie imprezy.

Jeśli jeszcze nie witałeś nowego roku w Zakopanem, to najwyższa pora to zmienić. Zarezerwuj noclegi, a i inne atrakcje opłaca się rezerwować online wcześniej. Organizatorzy oferują zniżki przy rezerwacji online i masz pewność, że będzie dla Ciebie miejsce.

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.