Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Kupił telefon komórkowy przez internet. Po wpłacie pieniędzy, nie otrzymał produktu

20-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego zgłosił oszustwo internetowe. Mężczyzna za pomocą portalu internetowego kupił telefon komórkowy, którego nie otrzymał po wpłacie pieniędzy na podany przez sprzedającego numer rachunku bankowego.

internet_komputer_30_05_17

Zdarza się, że wyjątkowo atrakcyjne oferty sprzedaży zamieszczone w internecie kończą się nie otrzymaniem zamówionego produktu oraz stratą pieniędzy. Przekonał się o tym 20-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który za pomocą portalu internetowego kupił telefon komórkowy. Niestety pomimo uiszczenia opłaty za kupiony produkt, nie otrzymał on swojego zamówienia ani zwrotu pieniędzy.

- Apelujemy do mieszkańców powiatu ostrowskiego o więcej ostrożności podczas internetowych zakupów. "Super" oferta cenowa powinna wzbudzić nasze podejrzenie. Nigdy nie zgadzajmy się na wpłacenie całej kwoty za produkt zanim go otrzymamy. Niestety wówczas dochodzi do zerwania kontaktu, kupujący nie otrzymuje towaru ani zwrotu gotówki. Wybierajmy opcje opłaty po dostarczeniu produktu np. za pobraniem. W ten sposób możemy uniknąć niepotrzebnych nerwów i straty pieniędzy - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.