Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Wypadek na drodze w kierunku Ostrołęki (zdjęcia)

Poważny wypadek koło Czerwina. W Grodzisku zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest całkowicie zablokowana, utworzył się duży korek.

2021/01/wypadek-grodzisk-12-01-2021-jpg_5ffdf7c94086c

Do poważnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorkowy wieczór w Grodzisku koło Czerwina. Na drodze łączącej Ostrołękę i Ostrów Mazowiecką około godz. 19.00 zderzyły się audi i toyota. Jedno z aut wpadło do rowu.  O szczegóły zapytaliśmy podkom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

- Według wstępnych ustaleń, 20-letni kierowca audi, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, po wykonaniu manewru wyprzedzania uderzył w tył poprzedzającej go toyoty, którą kierował 40-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Obaj kierujący biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. 40-letni kierowca toyoty trafił do szpitala - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Droga jest całkowicie zablokowana. Utworzył się duży korek. Policjanci i strażacy kierują na objazdy. Utrudnienia potrwają przez co najmniej półtorej godziny.

Zobacz zdjęcia:

Wypadek koło Czerwina


Dodaj komentarz

Wasze opinie

Dawid   14:48, 13.01.2021
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.