Gmina Małkinia Górna otrzymała 1162 butelek płynu do dezynfekcji rąk z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.
Dzięki Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych gmina Małkinia Górna otrzymała 1162 butelki płynu do dezynfekcji rąk. 1 kwietnia środki zostały przekazane do Ośrodka Pomocy Społecznej w Małkini Górnej w liczbie 802 butelek, Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Małkini Górnej w liczbie 300 butelek oraz do Urzędu Gminy w Małkini Górnej w liczbie 60 butelek.
Płyn dezynfekujący, który został rozdysponowany do Ośrodka Pomocy Społecznej w Małkini Górnej powędruje do rodzin najbardziej potrzebujących na terenie gminy, do osób niepełnosprawnych i ich opiekunów oraz do Klubu Seniora + w Małkini Górnej i Prostyni.
Butelki z płynem dezynfekującym, które podarowane dla Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Małkini Górnej zostaną przekazane przedsiębiorcom sprzedającym na targowisku gminnym.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.