Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Kazimierz Grabowski, lat 90, zamieszkały w Nagoszewka Pierwsza. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ulicy T. Kościuszki 16 do kościoła pw. św. Andrzeja w Broku odbędzie się 7 kwietnia o godz. 10.00.

Stanisław Gaworek, lat 88. Wyprowadzenie z domu rodzinnego Stare Lubiejewo ulica Południowa 4 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 7 kwietnia o godz. 13.30.

Lidia Zadroga, lat 60, zamieszkała w Grądach. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ulicy T. Kościuszki 16 do kościoła parafialnego w Wąsewie odbędzie się 8 kwietnia o godz. 11.30.

Jadwiga Teresa Ogonowska, lat 90, zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ulicy T. Kościuszki 16 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 10 kwietnia o godz. 15.00.

Marek Kamiński, lat 64, zamieszkały w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ulicy T. Kościuszki 16 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 10 kwietnia o godz. 12.00.

cmentarz_krzyz_pogrzeb_19_12_16

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.