Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Skrzynka skarg: Zły stan nawierzchni ulicy Lipowej. Jest odpowiedź urzędu miasta

Prośbę o interwencję w sprawie stanu nawierzchni ulicy Lipowej otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. Do sprawy odniósł się Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

2021/04/ulicalipowa-fot-czytelnik-jpg_606d70cebc484 Fot. czytelnik

Skrzynka skarg portalu OstrowMaz24.pl to miejsce, w którym mieszkańcy miasta i powiatu ostrowskiego mogą skierować swój problem, zażalenie lub skargę. Tym razem na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy prośbę o interwencję w sprawie nawierzchni ulicy Lipowej. Zdaniem naszego czytelnika jej stan pozostawia wiele do życzenia.

- Zwracamy się z prośbą o interwencję w sprawie stanu nawierzchni ul. Lipowej (koniec ulicy, dojazd do przedszkola Planeta Fantazji). Dziura na dziurze od kilku miesięcy.

- pisze czytelnik.

O komentarz i odniesienie się do opisywanej przez czytelnika sytuacji poprosiliśmy Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej. Ponadto zapytaliśmy, czy w najbliższym czasie planowane są na ulicy Lipowej jakiekolwiek działania zmierzające do polepszenia stanu nawierzchni.

- W odpowiedzi na Państwa pytania przesłane drogą elektroniczną uprzejmie informuję, że widzimy istotę problemu przedstawionego w przedmiotowym piśmie. Dołożymy wszelkich starań w celu poprawienia stanu nawierzchni ulicy Lipowej (koniec ulicy, dojazd do przedszkola Planeta Fantazji).

Dla nawierzchni jezdni, zima to najmniej łaskawa pora roku. Nagłe zmiany temperatur, mróz i duża liczba opadów powoduje powstawanie wielu ubytków. W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników dróg, na bieżąco usuwamy te, które mogą skutkować uszkodzeniem pojazdu. Do napraw na szerszą skalę przystępujemy gdy warunki atmosferyczna są bardziej sprzyjające. Przedmiotowy fragment ulicy Lipowej zostanie wzięty pod uwagę przy tworzeniu listy ulic do wymiany nawierzchni, tak jak to miało miejsce na wcześniejszym odcinku tej ulicy w 2019 roku.

Za zaistniałą sytuację przepraszam, jednocześnie proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

- czytamy w piśmie Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

Wasze opinie

Piotr   18:16, 10.04.2021

No tak, musieli zaznaczyć, że tylko koniec ulicy, dojazd do przedszkola Planeta Fantazji... A co z resztą? Co z kawałkiem przy starym dworcu PKP? Jadąc tamtym łukiem można sobie zawieszenie zepsuć. Sądząc po wypowiedzi urzędu zasypią dziury przy wjeździe do przedszkola i tyle...

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.