Wracamy do tematu zdarzenia drogowego w Starej Grabownicy
Znamy szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek po godz. 17.00 w Starej Grabownicy na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 50.
Wracamy do tematu zdarzenia drogowego w Starej Grabownicy w gminie Ostrów Mazowiecka. O szczegóły zapytaliśmy mł. asp. Marzenę Laczkowską, oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.
- Wczoraj po godz. 17:00 w Starej Grabownicy na skrzyżowaniu z dk 50 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego renault i zespołem pojazdów ciężarowych (mercedes z naczepą). Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący renault 31-latek nie mając uprawnień do kierowania podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu zderzając się z mercedesem z naczepą kierowanym przez 30-latka (trzeźwy)z powiatu siedleckiego. W wyniku zderzenia do szpitala został przewieziony 31latek z renault gdzie pobrano od niego krew do badania stanu trzeźwości (na alkohol i narkotyki).
- informuje mł. asp. Marzena Laczkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.