Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


67-latka straciła kilkaset złotych

67-letniej ostrowiance skradziono kilkaset złotych. Sprawca kradzieży wszedł do domku na terenie ogródka działkowego i zabrał pieniądze z torebki.

2021/03/policja-napis2-jpg_604b2391c574e Zdjęcie ilustracyjne

67-letnia ostrowianka w poniedziałek 19 lipca zgłosiła kradzież pieniędzy. Kobieta podczas pobytu na terenie ogródka działkowego zostawiła w niezamkniętym domku torebkę z portfelem z pieniędzmi w środku.

- [...] 67-latka była zajęta pracą w ogrodzie co wykorzystał sprawca i niezauważony wszedł do domku gdzie z torebki zabrał pieniądze. Kobieta straciła kilkaset złotych - informuje mł. asp Marzena Laczkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

- Apelujemy o większą ostrożność podczas pobytu na ogródkach działkowych. Pamiętajmy, że jeżeli zostawiamy wewnątrz domku pieniądze lub dokumenty zamykajmy drzwi i furtki na klucz. Zajęci pracą w ogrodzie nie zauważmy wejścia nieproszonego gościa i wtedy narazimy się na stratę pieniędzy/ dokumentów lub innych cennych przedmiotów - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.