Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Opiekowała się dwójką kilkuletnich dzieci. Miała jeden promil alkoholu w organizmie

30-letnia kobieta miała pod opieką dwójkę kilkuletnich dzieci. Podczas interwencji policjantów i pracownika GOPS kobieta została zbadana na stan trzeźwości. Miała jeden promil alkoholu w organizmie.

2021/04/alkohol-fot-freepik-jpg_606db0f0b2650 Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek 20 lipca po godz. 8.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej odebrał zgłoszenie od pracowniczki Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z gminy Zaręby Kościelne z prośbą o wspólną interwencję w domu 30-letniej kobiety.

- [...] Podczas interwencji od kobiety była wyczuwalna woń alkoholu, została zbadana na stan trzeźwości miała 1 promil alkoholu w organizmie. 30-latka miała pod opieką dwójkę kilkuletnich dzieci. O sprawie poinformowano ojca dzieci, mężczyzna przyjechał i przejął opiekę nad kilkulatkami. O sytuacji zostanie poinformowany ostrowski Sąd zajmujący się sprawami rodzinnymi. - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

- Apelujemy do rodziców o więcej zdrowego rozsądku. Odpowiedzialny rodzic mający pod opieką dzieci nie pije alkoholu, będąc w stanie nietrzeźwości naraża swoje dzieci na niebezpieczeństwo. - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.