Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Wypadek drogowy w Chmielewie. Dwie 18-latki przewiezione do szpitala

Dwie 18-latki zostały przewiezione do szpitala w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w piątek 23 lipca w Chmielewie.

2021/07/wypadek-drogowy-w-chmielewie-fot-osp-zareby-koscielne-jpg_60fe6388c74eb Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Zarębach Kościelnych / Facebook

W piątek 23 lipca przed północą dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej odebrał informację o wypadku drogowym w Chmielewie.

- [...] Policjanci pracując na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierująca citroenem 18-latka na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków ruchu w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu a następnie do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Kierująca z uwagi na obrażenia została przewieziona do szpitala, gdzie pobrano od niej krew do zbadania stanu trzeźwości. Z 18-latką jechały dwie pasażerki 17-latka i 18-latka. Druga z dziewczyn 18-latka wymagała pomocy medycznej w szpitalu. Zarówno kierująca jak i pasażerki są mieszkankami Ostrowi Mazowieckiej. - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Małkini Górnej.

- Apelujemy do młodych kierowców o więcej rozsądku i wyobraźni. Pamiętajmy, że żaden samochód choćby był wyposażony we wszystkie dostępne systemy bezpieczeństwa nie uchroni przed wypadkiem jeżeli za jego kierownicą usiądzie młody kierowca bez doświadczenia i umiejętności. - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.