Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


W Wąsewie odbędzie się spektakl plenerowy "Bałtyk Story"

W najbliższą niedzielę na terenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie odbędzie się spektakl plenerowy pt. "Bałtyk Story".

2021/09/w-broku-odbyl-sie-spektakl-pt-baltyk-story-fot-biblioteka-publiczna-w-broku-jpg_61361eea64baf fot. Biblioteka Publiczna w Broku

W niedzielę 19 września o godz. 20.00 na terenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie odbędzie się spektakl plenerowy pt. "Bałtyk Story", który ma na celu ukazanie opowieści wakacyjnej.

- To komedia małżeńska, która przypomni Wam świat z lat '80. Młoda para jedzie w podróż poślubną przyczepą campingową nad polski Bałtyk.Nie zawsze wszystko układa się po ich myśli. Kto był kiedykolwiek na urlopie, dobrze wie, że bywa z tym różnie. A i pogoda potrafi spłatać nam figla. Nasi bohaterowie chcą odpocząć i korzystać z dobrodziejstwa naszego morza. Wyjazd od rodziców jest dobrym momentem, aby starać się o potomstwo. Ona marzy o dziecku, a on unika tematu. Na dodatek camping jest pełny ludzi, którzy są bardzo ciekawi co zrobi młoda para na wyjeździe. - o fabule spektaklu poinformował Teatr Bazar.

Nad spektaklem honorowy patronat objął Starosta Powiatu Ostrowskiego. Przedstawienie w ramach zadania publicznego jest finansowane ze środków Powiatu Ostrowskiego.

Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.