Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


DJI Pocket 2 - kamera do zadań specjalnych

DJI Pocket 2 to z pewnością kamera przyszłości, gdzie najważniejszą zaletą jest jej wielkość.

2021/11/zdjecie-kopia-jpg_61828c5f41f39

Mieszcząca się w jednej ręce bez trudu pozwoli szybko zarejestrować interesujący obraz. Dzięki 3-osiowej stabilizacji można także liczyć na brak efektu potrząsania. Kamery w rodzaju DJI Osmo Pocket 2 bez wątpienia są przyszłością kręcenia filmów, gdzie sceny można rejestrować w najbardziej niewygodnych warunkach. Jakie są inne zalety takiego sprzętu i w jakich okolicznościach można z niego korzystać?

Wygoda użytkowania

Dzięki swojej wielkości DJI Osmo Pocket 2 nadaje się do korzystania w niemal każdych warunkach. Oprócz rozmiaru istotna jest tu 3-osiowa stabilizacja obrazu. Zapewnia to płynne ruchy przy najbardziej dynamicznych scenach. Dzięki stabilizacji można tworzyć zdjęcia z długim czasem ekspozycji. Daje to spore możliwości, jeśli chodzi o wykazanie się kreatywnością. Dzięki możliwości nagrywania jedną ręką można szybko rozpocząć fotografowanie lub nagrywanie, nie tracąc z oka fantastycznych ujęć do zarejestrowania. Można także nagrywać na żywo, gdzie obraz trafia bezpośrednio do sieci. 

Dużą zaletą DJI Pocket 2 są efekty "Glamour". Pozwalają one na tworzenie wysokiej jakości selfie, ważnych z perspektywy mediów społecznościowych. Dzięki nim uzyskuje się kąt widzenia na poziomie 93 stopni. Dzięki opcji "Story Mode" można dopasować aktualny obraz do muzyki i efektów wideo. Za pomocą paru ruchów w "Edytorze Al" da się szybko wszystko zmontować w jedną całość. 

Wysoka jakość obrazu i dźwięku 

DJI Pocket 2 posiadający matrycę 1/1,7" pozwoli uchwycić obraz w bardzo wysokiej jakości. Zarówno jeśli chodzi o płynność obrazu, jak i możliwości dźwiękowe. HDR wideo pozwala rejestrować bogactwo kolorów, gdzie żaden nie wyróżnia się względem innego. Można rozdzielić tutaj poziomy ekspozycji, dzięki czemu obraz dzieli się na poszczególne warstwy. Pozwala to na uchwycenie wiele istotnych szczegółów. Dzięki  DJI Osmo Pocket 2 można tworzyć zdjęcia na poziomie 64 megapikseli, a wszystko przy ośmiokrotnym powiększaniu obrazu. 

Kamera posiada technologię "DJI Matrix Stereo", która pozwoli uchwycić nawet niepozorne i mało słyszalne dźwięki. Wszystko dzięki 4 różnym mikrofonom, co zapewnia naturalność brzmienia. Dzięki opcjom "Soundtrack" i "AudioZoom" można wzmocnić dźwięk w miejscu, gdzie skierowana jest w danym momencie kamera. 

Akcesoria dodatkowe 

DJI Pocket 2 posiada wiele akcesoriów dodatkowych, które znacznie ułatwiają codzienną pracę. Wystarczy tu wspomnieć Mini Control Stick, który pozwala określić kierunek za pomocą specjalnego joysticka. W formie rozszerzenia uchwytu służą wbudowane moduły Bluetooth i Wi-fi, co umożliwia lepsze łączenie się z innymi urządzeniami. Bezprzewodowe mikrofony posiadają dodatkową osłonę przeciwwietrzną przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Bezpieczeństwo kamery można zwiększyć umieszczając ją w specjalnym pokrowcu. Etui może występować zarówno w wersji wodoodpornej, jak i dodatkowo ładującej - trzeba jednak się liczyć z dodatkowymi kosztami. Osobno można również kupić uchwyt do lepszego przymocowania smartfona. 

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.