Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Skrzynka skarg: Zły stan nawierzchni ulic w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

Mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej komentują zły stan ulic w mieście. Na ulicy Fałata, Malczewskiego, Moniuszki, Orzeszkowej oraz Chełmońskiego możemy dostrzec nawierzchnię pełną dziur zagrażającą pojazdom. Kiedy mieszkańcy doczekają się polepszenia stanu ulic?

2021/11/skrzynka-skarg-zly-stan-nawierzchni-ulic-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-04-jpg_6197aae26a54f

Pomimo prac remontowych ulic w Ostrowi Mazowieckiej, które do tej pory miały miejsce inne ulice pozostają w złym stanie. Na ulicy Fałata, Malczewskiego, Moniuszki, Orzeszkowej oraz Chełmońskiego poruszanie się pojazdami utrudniają dziury w asfalcie w znacznej ilości.

Stan ulic komentują mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej:

- Zapraszam na oboczne ulice: Malczewskiego, Fałata i inne. Tam już nikt nie zagląda od lat. Tylko przed wyborami zawsze chodzili i zbierali podpisy obiecując że ulicą będą zrobione i to nasi sąsiedzi radni bez radni.

- Każda nowa ulica cieszy, ale kiedy wreszcie zostaną zalepione potworne dziury na ulicach Moniuszki/Orzeszkowej, Chełmońskiego. Niedawno pracownicy, chyba Wodociągów, zalepili masą bitumiczną na ulicy Orzeszkowej dziurę po awarii rury, a pięć metrów dalej na skrzyżowaniu z Moniuszki już nie widzieli dziur, które też mogli od razu naprawić. Podobnie na Chełmońskiego, ekipa asfaltująca ul. Sikorskiego mogła wrzuci kilka łopat masy w istniejące dziury. Czy w tym grajdole ktoś odpowiada za stan nawierzchni ulic?

Pytania w tym zakresie skierowaliśmy do Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej. Czekamy na odpowiedź.

2021/11/skrzynka-skarg-zly-stan-nawierzchni-ulic-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-02-jpg_6197aace09d23

2021/11/skrzynka-skarg-zly-stan-nawierzchni-ulic-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-06-jpg_6197aaf786508

2021/11/skrzynka-skarg-zly-stan-nawierzchni-ulic-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-05-jpg_6197aaed13783

2021/11/skrzynka-skarg-zly-stan-nawierzchni-ulic-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-03-jpg_6197aad921f4f

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Wasze opinie

Jacek   21:39, 20.11.2021

Przyjedź na Wiśniowo i zobacz jaka tam zaje droga nawierzchnia .i szwagier tam mieszka prezesa z ratusza i h dalej jest .ciesz się że żużlu Ci nie nawiezli tak jak na Wiśniowej .bo wszystko w chałupie czarne i w płucach .stop smog .czyste powietrze!

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.