Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Młoda kobieta straciła panowanie nad bmw. Auto dachowało!

Dachowaniem zakończyła się podróż 22-latki. Kobieta jechała z trzema pasażerami. Szczęśliwie, nikt nie doznał obrażeń wymagających hospitalizacji.

2021/03/policja-napis2-jpg_604b2391c574e

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. O szczegółach poinformowała mł.asp Marzena Laczkowska.

- Małkińscy policjanci patrolowali trasę W694 do Nura. W pewnym momencie policjanci zauważyli, jak kierowca bmw stracił panowanie nad autem. Samochód wypadł z drogi i dachował. Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą kierującej 22-latce oraz trójce pasażerów w wieku od 23 do 30 lat z powiatu ostrowskiego. Policjanci udzielili tym osobom pomocy przedmedycznej, ale dodatkowo na miejsce skierowano załogę ratownictwa medycznego, która na szczęście nie stwierdziła żadnych obrażeń. 22-latka, która kierowała autem, była trzeźwa, została ukarana mandatem - informuje rzeczniczka prasowa.

Opady deszczu lub deszczu ze śniegiem i temperatura spadająca do 0 do niebezpieczne warunki do jazdy.

- Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę szczególnie teraz gdy występują opady deszczu lub deszczu ze śniegiem a temperatura zbliża się, lub spada poniżej zera. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, aby nie doszło do niepotrzebnego nieszczęścia - apelują policjanci.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.