Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiara i religia


Już jutro odbędzie się ostrowski Orszak Trzech Króli!

Ostrowski Orszak Trzech Króli odbędzie się w czwartek 6 stycznia i wyruszy ulicami Ostrowi Mazowieckiej w radosnym pochodzie z trzema królami do Betlejem.

2022/01/juz-jutro-odbedzie-sie-ostrowski-orszak-trzech-kroli-fot-parafia-chrystusa-dobrego-pasterza-jpg_61d54e1e1b008 Fot. Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza / Facebook

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w czwartek 6 stycznia. Początek Orszaku nastąpi o godz. 13.30 na placu przy kościele pw. Wniebowzięcia NMP i wyruszy na uliczne jasełka idąc ulicami Ostrowi w radosnym pochodzie z trzema królami do Betlejem.

Ostrowski Orszak Trzech Króli zakończy się w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza oddając cześć Świętej Rodzinie oraz wspólnym kolędowaniem. Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza zaprasza serdecznie na to wydarzenie całe rodziny, aby wspólnie świętować.   

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.