Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Szukasz zguby, zgłoś się na Policję

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego wykazał się godną naśladowania postawą. Mężczyzna w okolicy ulicy Broniewskiego 3 znalazł portfel i przyniósł go na ostrowski komisariat.

2022/01/mieszkaniec-powiatu-ostrowskiego-znalazl-czerwony-portfel-fot-koemda-powiatowa-policji-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_61e1512693932 Fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej

W piątek 14 stycznia mieszkaniec powiatu ostrowskiego w okolicy ul. Broniewskiego 3 ok. godz. 9.00 znalazł portfel koloru czerwonego. Mężczyzna oddał znalezisko wraz z zawartością na Komendę Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

- Wewnątrz znajdują się pieniądze lecz nie ma żadnych dokumentów, które mogłyby przyczynić się do ustalenia osoby, która go zagubiła. Właściciela/kę zapraszamy po jego odbiór do Komendy  Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Ewentualni świadkowie zdarzenia mogący przyczynić się do ustalenia okoliczności bądź właściciela zguby proszeni są o kontakt z dyżurnym KPP Ostrów Maz. (47 70 44 200) - poinformowała sierż. szt. Emilia Podbielska.

Postawa jaką wykazał się mieszkaniec powiatu ostrowskiego zasługuje na dużą aprobatę, a także jest godna naśladowania. Dzięki właściwej postawie odnalezione rzeczy będą mogły wrócić do właściciela.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.